Kvalitní potisk autoplachet

Digitální tisk:

Neustálý vývoj digitálního tisku otevírá nové dimenze reklamy a komunikace. Velikost již není žádná výzva. Vyrábíme různé velikosti bannerů, z různých barevných odstínů z měkčeného PVC. (síťová, matná, lakovaná, průsvitná),  s olemováním a oky dle přání zákazníka.

Fasáda je ideální reklamní nosič: velká plocha, výška a velká viditelnost pro kterou byl vyroben speciální reklamní materiál pro venkovní fasádovou reklamu, který je obvzláště výhodný pro velkoplošné formáty. Síťovina splňuje požadavek na propustnost vzduchu. Vysoká pevnost v přetrhu a v dalším párání dovoluje použití v napnutém stavu, nános na obou stranách zajišťuje materiálu vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vynikající reprodukci barev.

Životnost tohoto tisku je v exteriéru okolo 10-ti let. Pokud na výtisk použijeme ochrannou laminaci s UV filtrem, zajistíme výrobku nejen otěruvzdornost, ale tak prodloužení barevnosti až o další 2 roky.

Prezentujte Vaši reklamu na naší plachtě

 

                         

Řezaná plotterová grafika:

Na výrobu plotterové reklamy používáme kvalitní barvy Sericol, které zaručují dlouhou životnost a stálebarevnost.

Potiskneme a dodáme Vám kompletní plachtu nebo autoplachtu pro Váš firemní vůz nebo k reklamnímu účelu.
Tato technologie dovoluje potisk pouze textem nebo jednoduchou grafikou. Ale kvalita potisku a materiálu je podstatně delší než u velkoplošného tisku.

Tisíce kamionů  denně brázdí kolem, což představuje obrovskou reklamní plochu. Mnoho společností využívá příležitosti využít automobil jako pohyblivý reklamní nosič.

Nabízíme Vám zhotovení reklamy na plachty dle Vašich dodaných podkladů, nebo můžete využít našeho grafického specialistu, který Vám grafický návrh zhotoví zcela zdarma.

 

            
Všechny zobrazené výrobky dodává firma Camela autoplachty s.r.o.